Jak prawidłowo używać dildo — 5 wskazówek

dildo

Wibratory wydają się dość proste, jednak wiele kobiet obchodzi się z nimi niewłaściwie. Wiedza o skutecznym korzystaniu z zabawek erotycznych może dać wiele pod względem wrażeń i komfortu. Poniższe 5 wskazówek pomogą Ci nawiązać kontakt z Twoim „małym przyjacielem”.

Znajdź odpowiedni

dildo

Istnieje tak wiele różnych rodzajów dildo (np. w tym sklepie). Twoim zadaniem jest znaleźć odpowiedni dla siebie. Weź pod uwagę parametry takie jak długość, średnica oraz materiał, z którego jest wykonany.

Jeśli odczuwasz ból, gdy partner wkłada penisa głęboko, powinnaś użyć mniejszego rozmiaru. Możesz wybrać kilka opcji i zobaczyć, która z nich jest idealna.

Jeśli chodzi o materiały, penisy są wykonane z silikonu, gumy, lateksu, galaretki, szkła, metalu, skóry, plastiku, a nawet cyberskóry. Najlepiej udać się do sex shopu i pomacać każdy z nich.

Spróbuj zakrzywiony

Warto też zastanowić się, czy chcesz realistycznego dilda, czy takiego, który różni się od penisa. Ten ostatni jest zazwyczaj zakrzywiony i wyraźnie uderza w punkt G, więc wybór tego typu ma sens, jeśli marzysz o żywym, intensywnym orgazmie.

Korzystaj ze smaru

Łatwiej jest zacząć, gdy penis jest dobrze nawilżony i gotowy do pracy. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką lubrykant i uzupełniać go w odpowiednim czasie. Nie zapomnij o dokładnym spłukaniu lubrykantu po każdym użyciu, z tego powodu niepożądane jest stosowanie żelu na bazie oleju.

Włóż go i zacznij eksperymentować

W końcu wszystko jest gotowe — do dzieła! Sztuczka polega na tym, aby zacząć powoli. Nie wciskaj penisa mocno ani nie poruszaj nim szybko — musisz się rozgrzać. Delikatnie włóż zabawkę i stopniowo zwiększaj prędkość, jak tylko poczujesz się komfortowo. Zapewnia to właściwą stymulację punktu G.

Spróbuj kilku głębokich pchnięć

Teraz kiedy jesteś już wystarczająco rozgrzana i gotowa na więcej zabawy, spróbuj wepchnąć penisa głębiej i poruszać miednicą równolegle. Dzięki temu zabawka dotrze do wszystkich miejsc, które zwykle są pomijane. To oznacza, że masz szansę dowiedzieć się więcej o swoim ciele i punktach przyjemności.