Korek analny – kiedy warto po niego sięgnąć?

korek analny

Korki analne to niezwykle popularne zabawki erotyczne. Zwykle po tego typu gadżet sięgają osoby, które pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Korek o stożkowym kształcie i niezbyt dużym rozmiarze będzie idealny w przypadku tych, którzy marzą o tym, aby poznać tajniki seksu analnego. Dzięki niemu o wiele łatwiej i szybciej można przygotować się do prawdziwej penetracji, której nie będą towarzyszyć żadne dolegliwości bólowe.

Nie tylko dla kobiet

korek analny

Po korki analne bardzo często sięgają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Wbrew pozorom nie są to wyłącznie Panowie homoseksualni. Nierzadko na pieszczoty analne decydują się również mężczyźni hetero. Za pomocą zatyczki można idealnie stymulować prostatę. Jest to najwyższy poziom rozkoszy. Korek gwarantuje dodatkowy bodziec, który jest źródłem nieprzeciętnej przyjemności.

Szeroki wybór

Korki analne występują w wielu różnych wielkościach oraz formach. Istotnym jest to, aby wybrać produkt, który będzie do nas idealnie dopasowany. Dla osób, które cenią sobie nieco odważniejsze zabawy dostępne są korki np. ozdobione diamencikami, czy też zakończone lisią kitą. Taki gadżet sprawi, że gra wstępna będzie bogata w intensywne doznania. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.