Nakładki na penisa – różne funkcje i rodzaje

nakladka na penisa

Rutyna w sypialni zdarza się każdej parze – nie znaczy to jednak, że trzeba się z nią pogodzić. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest nakladka na penisa, która zależnie o rodzaju może spełniać bardzo różne funkcje i być źródłem znacznie większej rozkoszy zarówno dla mężczyzny, jak i partnerki.

Nakładki na penisa z funkcją wibracji

W sklepach dostępnych co najmniej kilka rodzajów nakładek na penisa, które mogę pełnić nieco inne funkcje, warto więc dostosować je adekwatnie do swoich potrzeb oraz preferencji. Najpopularniejsze nakładki na penisa to te, które są źródłem dodatkowej i intensywnej rozkoszy zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Jednymi z nich są nakładki wibracyjne, które oprócz tego, że drżeniem stymulują męski członek, to również mogą za pomocą specjalnych wypustek stymulować kobiecą łechtaczkę lub wargi sromowe, co ma zdecydowany wpływ także na jej doznania seksualne podczas stosunku.

Nakładki zmieniające wielkość penisa

nakladka na penisa

Innym rodzajem nakładki na penisa jest taka, która może nieco zwiększać oraz zmieniać kształt członka. Ma ona postać żelowej nakładki, która może także posiadać specjalne wypustki stymulujące podczas stosunku wnętrze pochwy. Dzięki niej nie tylko partner może nieco zwiększyć powiększyć swoje atrybuty, ale również partnerka może liczyć na intensywniejsze doznania.

Nakladka na penisa opóźniająca erekcję

Odrębną kategorię tego rodzaju gadżetów erotycznych stanowi także nakladka na penisa, której zadaniem jest opóźnienie erekcji, co dla wielu par ma niebagatelne znaczenie, aby czerpać maksimum przyjemności ze zbliżenia. Decyzja o wyborze konkretnego produktu powinna więc być dobrze przemyślana i dopasowana do osobistych potrzeb oraz preferencji. Szczególną wagę warto także przyłożyć do jakości tego rodzaju gadżetów.