Pas cnoty – zabawa w stylu BDSM

zabawki erotyczne

Pas cnoty to gadżet erotyczny wykorzystywany przede wszystkim przez partnerów, którzy stosują różnego rodzaju techniki BDSM. Produkt dostępny jest zarówno w wersji dla pań i panów, dzięki czemu pozwala odgrywać rolę osoby dominującej, która wydaje polecenia i decyduje o zachowaniu partnera, jak i uległej, która poddaje się całkowicie woli drugiej strony, wykonując jej prośby lub rozkazy. Majtki cnoty budują erotyczne napięcie, blokując bodźce dotykowe, co staje się przyczyną silnych emocji i pobudzenia.

Męski pas cnoty – sposób na kontrolę

pas cnoty męski przezroczystyPas cnoty meski to specjalna konstrukcja, która blokuje wzwód członka i odizolowuje go od dotyku. Mężczyzna silniej reaguje wtedy na stymulację innych zmysłów. Meski pas cnoty nie blokuje jednak innych czynności fizjologicznych. Przyrząd świetnie sprawdza się do odgrywania scenek erotycznych, gwarantując wyjątkową drogę do erotycznego spełnienia. Zapinany na klucz zamek jest sposobem, aby kobieta mogła decydować o przyjemności lub jej braku dla mężczyzny. Jednocześnie penis jest przez cały czas trwania zabawy doskonale widoczny dzięki przezroczystej konstrukcji. niestety, ze względu na niską popularność nie tak łatwo znajdziemy taki gadżet, ale kilka wysokiej jakości męskich pasów cnoty kupimy w sklepie SexShope112.

Pas cnoty dla kobiet – sposób na przyjemność

Pas cnoty pozwala mężczyźnie kontrolować wierność kobiety i wzbudzać pożądanie. Gadżet erotyczny jest świetnym sposobem, aby przełamać codzienną rutynę oraz rozgrzać atmosferę do czerwoności. Pas cnoty dla kobiet został opracowany w taki sposób, aby odpowiadał damskiej anatomii, dzięki czemu jest wygodny i bezpieczny. Produkowany z atestowanych materiałów nie wywołuje podrażnień ani uczulenia. W związku z tym pas cnoty jest:

  • idealny dla zabaw BDSM
  • buduje pożądanie i napięcie seksualne
  • bezpieczny dla skóry
  • dopasowany do anatomii kobiety i mężczyzny