Pierścień erekcyjny, czyli gadżet poprawiający jakość stosunku

zabawki erotyczne

Problemy z erekcją dotyczą wielu mężczyzn w różnym wieku. Może się to objawiać np. trudnościami z utrzymaniem wzwodu w czasie całego stosunku, przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem, który utrudnia stosunek. Przyczyn tego stanu jest wiele. Główne przyczyny to używki, zła dieta, brak aktywności fizycznej, czy długotrwały stres. Problemu z erekcją mogą być także objawem chorób, dlatego warto skonsultować się z lekarzem. Jednym ze sposobów na walkę z zaburzeniami erekcji są gadżety erotyczne, a konkretniej pierścień erekcyjny.

Czym jest pierścień erekcyjny?

zabawki erotyczne

Pierścień erekcyjny to gadżet, który zakładamy u nasady penisa w czasie wzwodu. Dzięki temu krew zostaje w członku, a my możemy cieszyć się dłuższą erekcją i stosunkiem. Pierścienie są wykonane z gumy lub silikonu. Chociaż w sklepach znajdziemy również zabawki erotyczne wykonane ze skóry czy metalu. Jednak w tym wypadku musimy dobrać odpowiedni rozmiar. Pierścienie nie tylko utrzymują penisa w stanie erekcji, ale także opóźniają wytrysk, co wydłuża stosunek. Oprócz tego orgazm jest intensywniejszy. Koniecznie sprawdź ofertę na tej stronie.

Jak używać pierścień erekcyjny?

Pierścienia możemy używać na dwa sposoby. Pierwszy to nałożenie go u nasady penisa w czasie wzwodu. Z kolei w drugim przypadku będziemy potrzebować pompki do penisa. Te dwa akcesoria erotyczne pomogą szczególnie w przypadku problemu z osiągnięciem wzwodu. Używając pompki sprawiamy, że zwiększa się dopływ krwi do penisa. Kiedy penis będzie w stanie erekcji, zakładamy pierścień i zdejmujemy pompkę.