Prezenty na osiemnastkę

eortyczne akcesoria jako prezent

Mówi się, że każdy marzy o dorosłości, dopóki jej nie osiągnie. Z perspektywy człowieka starszego pewnie tak to właśnie wygląda, jednak nastolatki w upragnieniu wypatrują tego długo oczekiwanego dnia, dnia wstąpienia w wiek pełnoletniości – osiemnastych urodzin.

eortyczne akcesoria jako prezent

Coraz więcej młodych ludzi postanawia ten radosny dzień uczcić imprezą w gronie znajomych. A wiadomo, że jak przyjęcie urodzinowe, to i prezenty. Jakie prezenty są najczęstsze na imprezach osiemnastkowych? W tej kwestii można się bardzo mocno zdziwić, gdyż fantazja dzisiejszej młodzieży praktycznie nie ma granic. W dzisiejszych czasach odchodzi się od tradycyjnych, praktycznych prezentów, a tym bardziej od takich, które mogą zostać uznane za infantylne, jak np. maskotki. Coraz częściej natomiast przynosi się już nawet nie tylko alkohol, ale podarunki związane ściśle z ludzką seksualnością. Nikogo już nie zadziwiają różnego rodzaju masturbatory, czy inne gadżety rodem ze sklepu erotycznego.

Dziewczyny bardzo często otrzymują wibratory, kulki analne, czy kulki gejszy, natomiast chłopcom koledzy nie żałują prezentów takich jak poradniki „jak przedłużyć penisa”, a wręcz akcesoria temu służące jak pompka do penisa, a także różne zabawki mające mu zastąpić prawdziwą kobietę z krwi i kości, jak przykładowo sztuczne pochwy. Oczywiście w większości przypadków koledzy raczej nie sądzą, że prezent zostanie kiedykolwiek użyty, ani tym bardziej nie wiedzą, czy solenizantowi potrzebne jest powiększanie penisa, jednak prezenty te traktowane są z dużą dozą humoru i w zdecydowanej większości w formie oklepanego, ale jednak ciągle zabawnego żartu. Żarty kończą się dopiero wtedy, kiedy trzeba po imprezie wrócić do domu, stawić czoła rzeczywistości, a prezenty pokazać rodzicom…