Przegląd ofert ekskluzywnych butików erotycznych.

Wiele par lubi eksperymentować w łóżku, dlatego szukają nowości, które pozwolą im jeszcze pełniej przeżywać swą cielesność. Warto więc prześledzić katalog z ofertami zmysłowych produktów które umilą jesienno- zimowe wieczory niejednej parze, gdy za oknem szaruga i mróz, w alkowie może być gorąco i przytulnie.

Jaka oferta dla miłośników miłości greckiej?

Pary które preferują miłość grecką znajdą wspaniałe akcesoria erotyczne, najbardziej popularne to:

  • zestaw analny 3-elementowy
  • solidny czarny sztuczny penis
  • elastyczna silikonowa sonda analna z wibracjami

Sex zabawki, które zostały wymienione nie są jedynymi które sprawia radość kochankom, gdyż jest ich cały szereg m.in. korki analne, dildo analne z wibracjami.

Co dla fanów BDSM?

artykuły erotyczne
sex gadzety możesz kupić również przez internet

Zabawki erotyczne w stylu BDSM cieszą się wzrastającą popularnością, przyczynił się do ich popularności film ’50 twarzy Greya’. Pary decydują się obecnie najczęściej na pejcze, szpicruty, packi, kajdanki oraz oczywiście stroje Na męską wyobraźnię z pewnością zadziała krótka minisukienka z lack-u 7heaven. Częstym elementem powiązanym z BDSM jest elektrostymulacja, tutaj również czołowe butiki wyszły naprzeciw oczekiwaniom partnerów. Popularne gadżety erotyczne w chwili obecnej to pompka na sutki z wypustkami i wibracjami, silikonowe przyssawki na piersi i łechtaczkę, przyssawka na sutki i łechtaczkę z wibracjami. Oferta jest na tyle obszerna, różnorodna, że jedynym ogranicznikiem jest wyobraźnia partnerów oraz wspólnie podjęta decyzja gdzie leży granica, której nie wolno im przekraczać.

Co jeszcze?

Kobiety pragną by ich ciało pieścił jedynie wybranek ich serc, dlatego przeglądając sex gadżety, warto na chwilę zatrzymać się przy pasach cnoty, które są niezwykle nowoczesnymi zabawkami, nijak mają się do stereotypowego wyobrażenia, czyli zamka na kluczyk umieszczonego w obszarach miejsc intymnych partnera czy partnerki. Również te zabawki sprawia wiele satysfakcji seksualnej.