Stymulator prostaty – wypróbuj tego w swojej sypialni!

stymulator

Seks analny przeznaczony jest dla każdego, a wprowadzenie go do swojej sypialni może dawać naprawdę dużo przyjemności. Stymulator prostaty jest doskonałym sposobem na to, aby także mężczyźni mogli spróbować analnej przyjemności.

Jak wybrać stymulator prostaty?

Sex shopy na szczęście zdają sobie sprawę z tego, że jeden stymulator nie zadowoli wszystkich mężczyzn, dlatego w ich ofertach znaleźć można rozwiązania różnych producentów i o różnych kształtach. Stymulator prostaty powinien przede wszystkim być wykonany z odpowiedniego materiału, najlepiej aby był to silikon, który jest łatwy to utrzymania w czystości. Niestety, ale większość bardzo tanich stymulatorów wykonanych jest z gumy, która nie tylko brzydko pachnie, ale także może być niebezpieczna dla zdrowia. Cyberskóra zapewnia wrażenia najbardziej zbliżone do dotyk naturalnej skóry, ale jest trudna w pielęgnacji i bardzo droga.

Odpowiednie przygotowanie do stymulacji

Aby stymulacja prostaty dała przyjemność należy się do niej odpowiednio przygotować. Wypróżnienie się i wykonanie lewatywy, a także prysznic zaraz przed, pozwolą się rozluźnić i podczas seksu nie będzie trzeba bać się niemiłych reakcji organizmu. Na zabawę stymulatorem prostaty dobrze jest zarezerwować sobie wolny wieczór, dzięki temu bez pośpiechu będzie można przekonać się do tego typu zabawa seksualnych.