Wibrator erotyczny dla kobiety

wibrator sklep

Obecnie kobiety mają bardzo duże wymagania dotyczące seksu i czasami ciężko im sprostać. Dlatego obowiązkową zabawką każdej dziewczyny jest wibrator erotyczny.

Akumulator a bateria

wibrator sklep

To urządzenie pomaga osiągnąć orgazm bez partnera. Wibratory nie należą do drogich urządzeń, a ich cena oscyluje wokół 100 złotych. Istnieją różne rodzaje wibratorów, ale najpopularniejszy podział bierze pod uwagę rodzaj zasilania. Najtańsze wibratory zasilane są na baterię, najdroższe na akumulator. Minusem baterii jest krótszy czas działania, jednak są inne aspekty na które powinno się zwrócić uwagę. Najlepsze wibratory mają możliwość regulacji trybów pracy i tym samym doznania odczuwa się z różną intensywnością. Sprawdź https://sexshop112.pl/32-wibratory.

Wibratory analne

W internecie można kupić zarówno wibratory łechtaczkowe jak i wibratory analne. Te ostatnie są szczególnie popularne wśród pań znudzonych klasycznym seksem w łóżku. Takie kobiety oczekują już czegoś więcej i również mają większe wymagania. Na uwagę zasługują także wibratory rotacyjne oraz posuwiste. Korzystają z nich panie, które potrzebują trochę mocniejszych doznań. Ruchy rotacyjne dodatkowo stymulują łechtaczkę, dzięki czemu orgazm jest jeszcze silniejszy i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Należy pamiętać, żeby wibrator był wodoszczelny.