Wibratory dla kobiet – rodzaje oraz wybór

wibrator dla kobiet

Jesteś kobietą lubiącą większe doznania erotyczne? A może jesteś singielką, dla której masturbacja to nie tylko sam orgazm, ale ten wyjątkowy czas dla siebie, szerokie pole do podarowania sobie cudownej, cielesnej przyjemności i głębokiego relaksu. A może jesteś kobietą w związku i wraz z partnerem poza tradycyjnym seksem, chcecie urozmaicić swoje życie erotyczne? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz – tak, to wibratory dla kobiet są gadżetem właśnie dla Ciebie! 

Wibratory dla kobiet – rodzaje

Obecnie na rynku jest dostępnych wiele różnych rodzajów wibratorów dla kobiet. Oferta coraz bardziej się rozszerza, ponieważ ludzie zyskują coraz większą świadomość, jaka płynie z używania gadżetów erotycznych. Stają się one coraz bardziej powszechne, w social mediach np. Instagramie czy TikToku można obejrzeć liczne rekomendacje konkretnych wibratorów. W zależności od potrzeb i fantazji dostępne są wibratory z tzw. cyberskóry, czyli przypominające penisa kolorem i kształtem. Są też bardziej abstrakcyjne – kolorowe bądź w kształcie królika, serduszek, różdżek itp. Poniżej znajduje się lista różnego rodzaju wibratorów: 

  • łechtaczkowy – zaprogramowany tak, aby pobudzać dodatkowo łechtaczkę
  • waginalny – klasyczny, zbliżony kształtem do penisa, służy do penetracji pochwy
  • typu króliczek – prócz końcówki do penetracji pochwy, posiada dodatkowy element stymulujący łechtaczkę 
  • punktu G – mają zagiętą końcówkę, aby móc trafić na punkt G
  • analny – przeznaczony do stymulacji odbytu, szeroki u nasady 

Wibratory dla kobiet – wybór 

Podczas wyboru odpowiedniego wibratora warto się kierować bezpieczeństwem. Wibrator dla kobiet ma bezpośredni kontakt ze skórą, czy wręcz wnika w ciało. Dlatego tak ważne jest, aby był wykonany z bezpiecznego, certyfikowanego materiału np. silikonu medycznego.