Zestawy BDSM dla odważnych

zestawy bdsm

W ostatnim czasie można zauważyć rosnące zainteresowanie gadżetami BDSM. Zachętą do eksperymentowania w seksie oraz poznawania własnego stał się bez wątpienia znana i oglądana na całym świecie projekcja „50 twarzy Greya”. Warto przypomnieć, że przedmiotowe BDSM to skrót od angielskich wyrażeń: Bondage & Discipline – krępowanie ciała i dyscyplina, Domination & Subbmision – dominacja i uległość oraz Sadism & Masochism – zadawanie i doświadczanie bólu, poniżania.

BDSM dla odważnych

BDSM to doskonała propozycja dla każdego, kto poszukuje nowych doznań i eksperymentów na płaszczyźnie erotycznej. Jednych podnieca krępowanie rąk i nóg partnerki lub partnera, inni preferują pejcze i klapsy lub groźbę kary.

zestawy bdsm

Należy także pamiętać, że BDSM nie polega na znęcaniu się i wyżywaniu nad drugą osobą – jest to świadoma relacja, oparta na określonych i zaakceptowanych przez obydwie strony zasadach. Większość osób kojarzy BDSM z ciężką skórą, kajdankami i obrożami – są to akcesoria, które mogą skutecznie odstraszać. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy BDSM muszą ograniczać się do plastikowych kajdanek z futerkiem – nic bardziej błędnego, w sklepach z akcesoriami erotycznymi można znaleźć atrakcyjne zestawy do BDSM, zawierające zarówno cięższe akcesoria, jak i gadżety znacznie łagodniejsze, np. delikatne satynowe kajdanki, opaskę na oczy i packę. Wiele par decyduje się także na samodzielne komponowanie zestawów BDSM, wybierając zabawki, które spełniają oczekiwania i fantazje kochanków.

Sporym zainteresowaniem cieszą się także zestawy do krępowania i wiązania na łóżku, jak również gadżety w postaci obroży oraz erotycznych naszyjników z pejczami.

Szeroki wachlarz propozycji BDSM sprawia, że każda para bez problemu znajdzie optymalne rozwiązanie.

sexshop112.pl