Ciekawy gadżet – wibrator dla par

Wibrator jest produktem zwykle kojarzonym z samotnymi kobietami, którym ma zastąpić mężczyznę i dać wrażenia bliskie towarzyszącym prawdziwemu stosunkowi. Jednak warto wiedzieć, że producenci zabawek erotycznych wcale na tym nie poprzestają i oferują liczne warianty tego produktu, także w wersji dla par. Warto „zaprosić” taką zabawkę do swej sypialni w przypadku, gdy chce się urozmaicić swoje życie seksualne i przenieść przeżywaną przyjemność na nowy poziom.

Wibrator dla par do podwójnej stymulacji

Taka zabawka w klasycznej wersji to gadżet o dość nietypowym, wygiętym kształcie, który nawet na pierwszy rzut oka nie wygląda na produkt erotyczny, a tym bardziej – wibrator. Jego budowa pozwala na jednoczesne korzystanie dwóm partnerom. Dwie końcówki pobudzają penisa i pochwę, zwykle łechtaczkę, jednocześnie. Dla wielu osób jest to niezwykle podniecające – mogą stopniować przyjemność, wybierając różne tryby wibracji, ale też manewrując produktem. Poza tym wspólnie przeżywana przyjemność tworzy wyjątkową więź – nie tylko ta będąca wynikiem stosunku. Takie zabawy to dla niego świetne urozmaicenie, jak również doskonała forma gry wstępnej.

Nowoczesne produkty zdalnie sterowane

Wielbiciele nowinek technicznych mogą zaś sięgnąć po wyjątkowy wibrator zdalnie sterowany dla par, którego najciekawszą cechą jest fakt, że nie trzeba być blisko partnera czy partnerki, by sprawiać jemu czy jej przyjemność. Jest to podniecające zwłaszcza dla panów, gdyż dzięki temu mogą czerpać pełnię przyjemności z obserwowania, jak partnerka zaznaje przyjemności i przeżywa orgazm. Można z tego zrobić prawdziwe show, a każdy facet marzy, by oglądać, jak jego ukochana dochodzi – oczywiście za jego sprawą. Jest to inny rodzaj przyjemności niż podczas klasycznego zbliżenia, będzie więc świetnym urozmaiceniem życia erotycznego, każdej pary – więcej na stronie www.sensu.pl.